Medemblik
IJsselmeerstraat 77€ 279.000,- k.k.
| Status: | Nieuw |
| Bouwjaar: | 2002 |
| Type: | Recreatiewoning |
| Status: | Nieuw |
| Bouwjaar: | 2002 |
| Type: | Recreatiewoning |
Vrijstaande luxe recreatie-watervilla met eigen aanlegsteiger op EuroParcs IJsselmeer in Medemblik. Traditionele bouw, eigen perceel van 290 m2 grond.
Droomt u van een eigen plek aan het water? Deze vrijstaande recreatiewatervilla op het populaire vakantiepark EuroParcs IJsselmeer biedt alles wat watersportliefhebbers, rustzoekers en vakantiegangers zich kunnen wensen.
De woning ligt op een prachtige locatie direct aan het water en beschikt over een eigen dubbele aanlegsteiger, ideaal voor het afmeren van uw boot. Rondom de villa ligt een ruime tuin waar u de hele dag kunt genieten van zon, rust en het schitterende uitzicht over het water.
Binnen slechts 50 meter lopen bereikt u het strand. Daarnaast ligt het geliefde recreatiegebied De Vooroever op korte afstand, met volop mogelijkheden voor wandelen, fietsen, zwemmen en watersport. Ook de buitenhaven ligt vlakbij.
Het historische centrum van Medemblik ligt op ongeveer 10 minuten loopafstand. Hier vindt u een gezellige mix van restaurants, terrassen, winkels, jachthavens en culturele voorzieningen. Medemblik staat bekend om zijn maritieme karakter, rijke historie en levendige sfeer, het hele jaar door.
De combinatie van water, strand, natuur en de nabijheid van alle faciliteiten van zowel Medemblik als EuroParcs IJsselmeer maakt deze recreatiewoning tot een unieke kans voor eigen gebruik, verhuur of een combinatie van beide.
Via de ruime entree/hal betreedt u de woning. Vanuit de hal heeft u toegang tot het gastentoilet, de praktische bijkeuken en de lichte, sfeervolle woonkamer. Dankzij de grote raampartijen geniet u hier van veel natuurlijk licht en een prachtig uitzicht op het water. De fraaie open keuken vormt het hart van de woning en is van alle gemakken voorzien.
De ruime overloop geeft toegang tot drie comfortabele slaapkamers. De luxe en royale badkamer is compleet uitgevoerd met een douche, ligbad, toilet, dubbele wastafels en een vast raam voor extra daglicht en ventilatie. Op deze verdieping bevinden zich tevens een aparte wasruimte voor de wasmachine en droger en een praktische vaste kledingkast.
Via een vlizotrap bereikt u de ruime vliering. Deze biedt volop bergruimte en is ideaal voor privégebruik, bijvoorbeeld voor het opbergen van persoonlijke spullen die u niet wilt meenemen in een eventuele verhuur.
Pluspunten op een rij:
Een unieke plek waar water, natuur en gezelligheid samenkomen. Kom de sfeer zelf ervaren!